W jaki sposób zwiększyć szanse na wygraną w Lotto?

Gry liczbowe dają szansę na wygranie wielkich pieniędzy. Niektórzy grają przez całe życie, inni sporadycznie lub wręcz jeden jedyny raz kupują kupon. Nie ma zasady ani systemu, który dałby pewność wygranej, a w głównej mierze liczy się szczęście.

Klasyczny i wiekowy już Lotek

Najstarszą grą Totalizatora Sportowego jest Lotto, czyli wcześniejszy Toto-Lotek lub Duży Lotek. Zasady gry nie zmieniły się od momentu jej pojawienia się w Polsce. Wybiera się sześć spośród 49 liczb i liczy na wielką wygraną, która ponoć jest na wyciągnięcie ręki.

Aby zwiększyć swoje szanse, niektórzy decydują się na zagranie w Lotto Plus. Wersja z Plusem daje dodatkową szansę na wygranie miliona złotych. Należy tylko zaznaczyć na kuponie lub zgłosić sprzedawcy chęć zagrania w ten sposób. Dzięki temu zestaw liczb z naszego kuponu weźmie udział w dodatkowym losowaniu.

Innym sposobem jest dodanie do kuponu Super Szansy. Jest to siedmiocyfrowy ciąg cyfr, który bierze udział w dodatkowym losowaniu i oczywiście daje nam szansę na dodatkowe pieniądze.

Wszystkie opisane sposoby, podobnie jak gry systemowe, mogą co najwyżej zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej, jednak nigdy nie dadzą nam pewności.

Author: gillianmckeith.pl