Nogi do nieba…

Ubrania to wielka pasja niejednej kobiety. Wystawy sklepowe, a także sprzedaż internetowa od dobrych lat ma się coraz lepiej. Można zobaczyć, przymierzyć, a co ważne szybko oddać i zwrócić często bez wyraźnego powodu.

Popraw swój wygląd

Modne wzory, piękne fasony to coś co każda kobieta chce mieć, jednak nie wszystkie panie mogą sobie na każdy model pozwolić. Na co zwrócić uwagę kupując sukienkę? A może spodnie lub bluzka są Ci bardziej potrzebne. Na świecie jest sporo kobiet, które boryka się z niejednym problemem, jednak dobrze dobrane stroje sprawiają, że wyglądają pięknie. Każda niedoskonałość zostaje schowana głęboko pod ubranie.

Czy wiesz jak wydłużyć sylwetkę?

Każda z pań, która chciałaby dodać sobie kilku centymetrów powinna swoją uwagę zwrócić w kierunku spodni z podwyższonym stanem. Ten magiczny trick potrafi ukryć kilka kilogramów za dużo, a dodatkowo wydłuży sylwetkę oraz nogi.

Znanym od dawna sposobem na poprawę swojej sylwetki są oczywiście szpilki. Kilka centymetrów zawsze się przyda. Jednak to niejedyne rozwiązania, często ulubiona spódnica okazuje się, że jest doskonałą pomocą podczas ukrywania niedoskonałości. Świetnym przykładem jest krój spódnicy w literę A. Ponadczasowy model, który w modzie znany jest od lat 60, jednak wciąż pozostaje na pierwszej linii frontu, wciąż ma swoich zwolenników, a można powiedzieć, że zatacza coraz szersze kręgi. Specjaliści uważają, że w tym sezonie najpopularniejszy jest jeans z guzikami z przodu na całej długości.

Kobiety, które na co dzień pracują z modą potrafią odnaleźć wiele więcej dodatków, jednym z nich jest wzór z pasków, jednakże należy zwrócić uwagę, że powinny one biec z góry na dół, w pionie. Innym sposobem, tylko dodamy sobie niepotrzebnych kilogramów. Młode dziewczyny, które lubią spódnice typu maxi i midi, jeśli chcą wydłużyć swoją sylwetkę powinny pamiętać o rozcięciu.

Niejedna z pań próbuje swoich sił podczas eksperymentów modowych. Jednak praktyka czyni mistrza, warto obserwować i próbować.

Author: gillianmckeith.pl