O czym świadczy ból w klatce piersiowej?

Istnieje wiele chorób zaliczanych do cywilizacyjnych, jedną z nich jest nadciśnienie tętnicze.

Choruje na nią aż 30% populacji osób dorosłych. Często nie zdajemy sobie z tego sprawy, do czasu wystąpienia silnych objawów, które zaczynają nam wyraźnie dokuczać.
Objawów nadciśnienia tętniczego jest bardzo wiele, m. in. jest to ból w klatce piersiowej, uderzenia gorąca oraz duszności. Najczęściej występują równie bóle głowy o różnym stopniu nasilenia, często mające charakter migrenowy. Towarzyszy temu uczucie przewlekłego zmęczenia, problemy ze wzrokiem, bezsenność.
Niestety przyczyn tych dolegliwości może być bardzo wiele, my sami często jesteśmy winni. Doprowadzając się do otyłości, nadużywając alkoholu, paląc papierosy, stosując niewłaściwą dietę, prowadząc tryb życia opierający się na braku aktywności fizycznej, możemy sprawić, że będzie nam zagrażać nadciśnienie tętnicze. Ono samo jest też często tylko (i aż) objawem innych chorób współistniejących, np. choroby Cushinga, niedokrwistości, chorób nerek, zwężenia aorty.
Nie można lekceważyć tej choroby, nie wolno przymykać oczu na objawy – mogą one być tragiczne w skutkach. Bardzo skutecznym sposobem na walkę z tymi objawami jest Presuren Cardio.
Jest to lek, którego niepodważalnym atutem są naturalne składniki. Nie zawiera on żadnych dodatków chemicznych, więc jego stosowanie jest w pełni bezpieczne.
Jednocześnie jest oczywiście bardzo skuteczny i silny w działaniu.
Jakość tego suplementu potwierdzają liczne wieloetapowe testy oraz przede wszystkim opinie zadowolonych pacjentów.

Author: gillianmckeith.pl