Usuwanie nieprzyjemnych zapachów – tylko profesjonalnie!

Dom czy mieszkanie to miejsca, w których nie można pozwolić sobie na żadne utrudniające normalne funkcjonowanie zjawiska. Niestety, życie jest nieprzewidywalne. Śmierć zwierzaka, niewielki pożar czy pojawienie się znacznej wilgotności, mogą przynieść do naszego M4 przykre zapachy. Neutralizacja zapachu szamba, usuwanie zapachu po nieboszczyku, usuwanie zapachu papierosów czy usuwanie zapachu innego od wymienionych to zadanie, które warto zlecić profesjonalistom proponującym ozonowanie i dezodoryzację!

Ozonowanie a dezodoryzacja – neutralizacja zapachów i dezynfekcja

Ozonowanie to bez wątpienia najskuteczniejsza metoda, jeśli chodzi o usuwanie brzydkich zapachów. Za pomocą generatora ozonu wytwarzany jest gaz składający się z trzech atomów tlenu, którego najważniejszą cechą jest neutralizacja zapachów. Niejako dodatkowym efektem ozonowania jest również dezynfekcja, bowiem ozon jest naturalnym środkiem biobójczym, bezpiecznym dla zdrowia człowieka. Dezodoryzacja z kolei, jest pojęciem szerszym i obejmuje ozonowanie, ale również usuwanie nieprzyjemnych zapachów za pomocą środków chemicznych czy też zamgławiania ULV lub termicznego. Postawienie na profesjonalna dezodoryzację to sposób na usuwanie przykrych zapachów po kwasie mlekowym, papierosach czy zdechłej zwierzynie. Dezodoryzacja to również doskonały pomysł na usuwanie zapachu papierosów z samochodu.

Dezodoryzacja w samochodzie

Warto pamiętać, że neutralizacja zapachów jest czasem potrzeba także w pojazdach. Usuwanie zapachów z samochodu jest bardzo trudne, bowiem wnikają one głęboko w tapicerkę. Nie ma znaczenia czy chodzi o usuwanie zapachu papierosów z auta, usuwanie zapachu benzyny i oleju czy też wymiocin. Ozonowanie i dezodoryzacja to najlepsze i najskuteczniejsze metody na usuwanie zapachu z samochodu.

Author: gillianmckeith.pl